.

Шрафцигер 100 парчиња/лот T6 шрафцигер за мобилен мобилен телефон за поправка на мини за завртки

Шрафцигер 100 парчиња/лот T6 шрафцигер за мобилен мобилен телефон за поправка на мини за завртки

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Магнет : Да Карактеристики : Не-лизгање. Е прилагодено : да. Пакет : 100 парчиња и погоре. Тип на глава : Хекс. Карактеристики : Не-лизгање. Е прилагодено : да. Пакет : 100 парчиња и погоре. Тип на глава : Хекс. За USWE лоцирајте во производниот центар на мали производи. Контактирајте го usif, имате прашање, едноставно испратете ни брза порака. Ние се обидуваме да одговориме на сите прашања и/или истраги во рок од 24 часа. Спецификации на предметите : Магнетски : Дајсфери : Нелипис Прилагодено : Yespackage : 100pcs & Abovescrew Type Type : Hextype : Mini Screwdriver With Hand или не : yesscrew Големина на главата : T6 Model Број : LAMAR-T6 MATERY : Chrome-Vanadium Steelsize : 85mm.

Особините