.

Сојузнички месинг РЦ-1/16 16 инчи суета заболени стаклена полица, четкана бронза

Сојузнички месинг РЦ-1/16 16 инчи суета заболени стаклена полица, четкана бронза

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и јачина. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Достапно во широк спектар на завршни животни дизајнери. Производите се обезбедени со ограничен живот. Направени од најдобрите цврсти месинг материјали. Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и јачина. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Достапно во широк спектар на завршни животни дизајнери. Производите се обезбедени со ограничен живот. Опис на производот Додадете простор и организација во вашата бања со оваа едноставна, современа стаклена полица во стил. Одликувајќи се со калено, стаклено стакло и цврст месинг хардвер, оваа полица е направена за издржливост, сила и стил. Една од многуте координативни додатоци во Сојузничката колекција на додатоци од месинг, оваа суптилна стаклена полица е совршен додаток на декор на вашата бања.

Особините