.

Omni-decrecational 5G 4G LTE антена/надворешна WiFi антена долг дострел/4G LTE антена/TS9 антена/мобилен телефон антена 698-3800MHz 12DBI за засилувач на модем/рутер/мобилен сигнал

Omni-decrecational 5G 4G LTE антена/надворешна WiFi антена долг дострел/4G LTE антена/TS9 антена/мобилен телефон антена 698-3800MHz 12DBI за

DEN 1584.00

Стока
Достапно е за нарачката

Работа за рурални /урбани области Применливо за кој било превозник во Северна Америка. Работете за кој било рутер за бренд /модем /сигнал засилувач /портали ако има надворешна порта за антена. Целата заштита на времето, водоотпорна, висока температура и доказ за снег, лесен за инсталирање. Фреквенција : 698-3800 MHz; Добивка : 12dbi; Должина на антената : 58 см. RG58 /50-3 Должина на кабелот : 10 Meters /39 Feet. Кабелски конектор : SMA машки. Вклучете : адаптер TS-9 /N машки адаптер /RP-SMA адаптер. Пакет : 1 x омни-насочен 5 G 4 G антена Добивка : 12dbi; Должина на антената : 58 см. RG58 /50-3 Должина на кабелот : 10 Meters /39 Feet. Кабелски конектор : SMA машки. Вклучете : адаптер TS-9 /N машки адаптер /RP-SMA адаптер. Пакет : 1 x омни-насочен 5 G 4 G антена и 1 x хардвер за заграда и 1x 10 Meters 50-3 Кабел и 1x RP-SMA машки адаптер за машки адаптер и 1x n адаптер и 1xts-9 адаптер.

Особините