.

Змеј Sonic ноќна светлина симпатична мачка мека силиконска животинска расадник детска ноќна ламба

Змеј Sonic ноќна светлина симпатична мачка мека силиконска животинска расадник детска ноќна ламба

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Тоа е идеален подарок особено за бебиња, деца, деца, девојчиња и дами, и би било одлично за спалната соба Корицата е направена од БПА без миење и мек силикон, невино и безопасно, што е безбедно за сите, вклучувајќи бебиња. Дизајн на производи, елегантни, елегантни и практични и декоративни функции, применливи за спалната соба, дневната соба, бањата, хотелот, бар, канцеларија, болница, трговски центар, итн. Не е само светлина, туку и декорација, совршена за спална соба , дневна соба, ходник, итн. Оваа светлина дава пријатно мек допир за вашите деца и е нежен старател што треба да го придружува за вашите сакани цела ноќ. Тоа е идеален подарок особено за бебиња, деца, деца, девојчиња и дами, и би било одлично за спалната соба. Корицата е направена од БПА без миење и мек силикон, невино и безопасно, што е безбедно за сите, вклучувајќи бебиња. Дизајн на производи, елегантни, елегантни и практични и декоративни функции, применливи за спалната соба, дневната соба, бањата, хотелот, бар, канцеларија, болница, трговски центар, итн. Не е само светлина, туку и декорација, совршена за спална соба , дневна соба, ходник, итн.

Особините