.

Одржливо изработената маичка за мажи за мажи на Наутика

Одржливо изработената маичка за мажи за мажи на Наутика

DEN 613.60

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 54%CTN, 43%рециклиранополи, 3%спандекс. Затворање на патент. Јака со ребрести. Ребрести манжетни и полите. J-класа лого на градите. Класично вклопување. Совршен избор за секојдневна гардероба, оваа џемпер е направена од мека, одржливо изработена памучна плетена и има лого на Signature J-Class на Nautica на градите.

Особините