.

Подобро јавете се на Саул 2022 ТВ серии со две парчиња поставени качулки за џемпери со долги ракави жени кои се костуми

Подобро јавете се на Саул 2022 ТВ серии со две парчиња поставени качулки за џемпери со долги ракави жени кои се костуми

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето. Помала од големината на нас, изберете 1-2 големина нагоре. Материјал : Полиестер, мек, дише, удобен. Сезона : Зима, есен, пролет. Подобро јавете се на саул трговија. Повлечете го затворањето. Помала од големината на нас, изберете 1-2 големина нагоре. Материјал : Полиестер, мек, дише, удобен. Сезона : Зима, есен, пролет. Подобро јавете се на саул трговија. Детали за големината : Големина : XXS, биста : 86cm, должина : 63см, рамо : 39см, ракав : 58 см Големина : XS, биста : 92см, должина : 65см, рамо : 41см, ракав : 60 см Големина : С, биста : 98см, должина : 67 см, рамо : 43 см, ракав : 62 ​​см Големина : М, биста : 104см, должина : 70см, рамо : 45см, ракав : 64 см Големина : Л, биста : 110см, должина : 73см, рамо : 47см, ракав : 66 см Големина : XL, биста : 116cm, должина : 76cm, рамо : 49cm, ракав : 68cm Големина : 2xl, биста : 122cm, должина : 79cm, рамо : 51см, ракав : 70см Големина : 3xl, биста : 128cm, должина : 81см, рамо : 53см, ракав : 72 см Големина : 4xl, биста : 134см, должина : 83см, рамо : 55 см, ракав : 74 см.

Особините