.

7 парчиња лажици од форма на школка од не'рѓосувачки челик, мешајќи кафе лажица за лажица за сладолед шеќер

7 парчиња лажици од форма на школка од не'рѓосувачки челик, мешајќи кафе лажица за лажица за сладолед шеќер

DEN 563.20

Стока
Достапно е за нарачката

Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и слично, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. За оние еспресо и loversубители на кафе, нашите уникатни лажици ќе додадат пламен во секое слободно време. Донесува чувство на стил и софистицираност на вашата маса, многу убаво и исклучително за вечера и десерт!. Оваа лажица дизајнирана изглед на Seashell, која е естетска и уметничка, донесете смешна и иновација кај вас во вашиот мрзлив час за кафе. Совршен за кафе, чај, десерт, сладолед и други слатки закуски. Погоден за ресторани, угостителство и домашно јадење. Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и слично, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надеваме дека можете да разберете! Ви благодарам!. За оние еспресо и loversубители на кафе, нашите уникатни лажици ќе додадат пламен во секое слободно време. Донесува чувство на стил и софистицираност на вашата маса, многу убаво и исклучително за вечера и десерт!. Оваа лажица дизајнирана изглед на Seashell, која е естетска и уметничка, донесете смешна и иновација кај вас во вашиот мрзлив час за кафе.

Особините