.

Synhozz Premium Blush Pink Velvet Hangers со вратоврска лента од роза златна кука, закачалки за облека што не се лизгаат, закачалки за костуми за палто, почувствувани закачалки, орган?

Synhozz Premium Blush Pink Velvet Hangers со вратоврска лента од роза златна кука, закачалки за облека што не се лизгаат, закачалки

DEN 388.64

Стока
Достапно е за нарачката

Заштеда на простор : Дизајнираните руменило розови кадифени закачалки го зголемуваат просторот за плакари за дури 50 проценти Тие се дизајнирани со изречени раменици да висат ремени, врски, шалови, тенок ремен кошули и врвови на резервоарот. Не лизга : Овие закачалки се совршени за одржување на облеката одлично. Кадифената облога на овие закачалки обезбедува заштита од лизгање на облека. Овие закачалки се елегантни и функционални. Кадифената облога помага да се задржи облеката да не се лизга, а куките се дизајнирани лесно да висат од лавиците. Златни куки за розово розово : закачалките за кадифено синоз се дизајнирани со вртлива кука што може да ротира 360 степени. Ова го олеснува сортирањето облека без разлика со која насока се соочуваат. Тешка должност : Овие руменило розови кадифени закачалки се изработени од висококвалитетна ABS пластика и се 17,5 x 0,2 x 9 инчи. Тие се издржливи и цврсти и можат да држат облека до 18 килограми. Тие се посилни и полесни од дрвените закачалки, но многу поскапи. Дизајн без наклон : Специјално развиената линија на рамената се додава за да вети дека е безгрижно зачувување на формата на облеката. На секое рамо има жлебови што можат да се користат за да висат облека со тенки ленти за рамо, одлично без да се лизгате цврсто за врвовите на резервоарот, фустаните, градниците, врските, ремените, ноќните куќи, шалците и здолништата.

Особините