.

Кутии Брз BFEP3348160BX EDGE EDGERS - COSED.160, 3 x 3 x 48 , бело

Кутии Брз BFEP3348160BX EDGE EDGERS - COSED.160, 3 x 3 x 48 , бело

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Совршен за корисници со мал обем Користете за стабилизирање на товарите и подобрување на јачината на редење кога стр. Стабилизира врзани или оптоварени оптоварувања. Овозможува дополнителна поддршка кога двојно редење палети во магацин. Елиминира менување на товарите. 3 x 3 x 48 инчи .160 Edge заштитници - обвиткани. Совршен за корисници со мал обем. Користете за стабилизирање на товарите и подобрување на јачината на редење при испорака. Стабилизира врзани или оптоварени оптоварувања. Овозможува дополнителна поддршка кога двојно редење палети во магацин. Елиминира менување на товарите. Погодни пакувања со куќиште заштедуваат простор.

Особините