.

Холи бобинки цветни триверзи за жешки садови држачи за тенџере сет од 2 парчиња топли влошки за кујнски отпорни на топлина за топли садови за топли садови и тави пла

Холи бобинки цветни триверзи за жешки садови држачи за тенџере сет од 2 парчиња топли влошки за кујнски отпорни на топлина за топли садови

DEN 143.84

Стока
Достапно е за нарачката

~ 【Две големина за сите】 : вклучително и : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од 7 инчи топли влошки Две големини се погодни за редовни или поголеми садови или тави, плочи, итн. Различни големини можат да ја исполнат вашата кујна за различни барања за прибор за јадење. Дебелината е 0,27 инчи, што може ефикасно да го спречи скалирањето на работната површина. ~ 【100% памучно јаже ткаени】 : Секоја топли влошки е рачно од 100% јаже со памук, еколошко боење, без мирис и побезбеден. Овие топли влошки се многу густи, отпорни на топлина, меки, нелизгазни, абсорбенти, отпорни на абење и издржливи и можат да се користат повторно. Лесно за чистење, само избришете го пласматот со влажна крпа или миење на рацете во ладна вода со сапуница и суво на воздухот. 【【Заштитете ги табелите и countertops】 : Задебелените врели влошки е отпорна на топлина и работи добро за топло тенџере во куќата, топли чинии, топли пијалоци, садови и тави, во кујната или трпезариската маса, тие нема да се стопат под топол тенџере/ Топла тава, може ефикасно да ја изолира површината на табелата и да ја заштити површината од оштетување (како што се гребнатини, изгореници). ~ 【Повеќекратни намени】 : Топлите влошки може да се користат како трилеви, плакати, постери, брегови, држачи за тава, исто така совршен декор на дом/куќа. Таа е многу погодна за вашата домашна кујна и е совршен за секојдневна употреба во трпезариска маса, канцеларија, кафе, ресторан, студија, хотел, деловна канцеларија, свадба, забава, собирање, вечера на отворено, итн. Влошките се убави и функционални, ги задоволуваат дневните потреби на повеќето луѓе. Секое парче е рачно изработено, убаво и уникатно. Тоа е одличен подарок за невестински туш, подарок за водителка, подарок за роденден, подарок за Денот на мајката, подарок за одмор, Божиќен подарок, подарок за домаќинство за сопруга, мајка, баба, ќерка, сестра, семејство, пријатели и многу повеќе. ~ 【Две големина за сите】 : вклучително и : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од 7 инчи топли влошки. Две големини се погодни за редовни или поголеми садови или тави, плочи, итн. Различни големини можат да ја исполнат вашата кујна за различни барања за прибор за јадење. Дебелината е 0,27 инчи, што може ефикасно да го спречи скалирањето на работната површина. ~ 【100% памучно јаже ткаени】 : Секоја топли влошки е рачно од 100% јаже со памук, еколошко боење, без мирис и побезбеден. Овие топли влошки се многу густи, отпорни на топлина, меки, нелизгазни, абсорбенти, отпорни на абење и издржливи и можат да се користат повторно. Лесно за чистење, само избришете го пласматот со влажна крпа или миење на рацете во ладна вода со сапуница и суво на воздухот. 【【Заштитете ги табелите и countertops】 : Задебелените врели влошки е отпорна на топлина и работи добро за топло тенџере во куќата, топли чинии, топли пијалоци, садови и тави, во кујната или трпезариската маса, тие нема да се стопат под топол тенџере/ Топла тава, може ефикасно да ја изолира површината на табелата и да ја заштити површината од оштетување (како што се гребнатини, изгореници). ~ 【Повеќекратни намени】 : Топлите влошки може да се користат како трилеви, плакати, постери, брегови, држачи за тава, исто така совршен декор на дом/куќа. Таа е многу погодна за вашата домашна кујна и е совршен за секојдневна употреба во трпезариска маса, канцеларија, кафе, ресторан, студија, хотел, деловна канцеларија, свадба, забава, собирање, вечера на отворено, итн.

Особините