.

TJLSS Rockery Ornaments Керамички железен рамка хотел тремот Богу рамка меки украси

TJLSS Rockery Ornaments Керамички железен рамка хотел тремот Богу рамка меки украси

DEN 192.00

Стока
Достапно е за нарачката

Метална рамка, дрвена основа Површината е изработена од концепт на боја, уметнички дизајн, со извонреден ефект на прикажување. Различни стилови и исклучителни детали. Веднаш го подобруваат нивото на целиот простор, така што целокупната атмосфера за вселенска декорација. Погоден е за најразлични стилови на декорација на мебел и може да се постави на најразлични места по желба. Метална рамка, дрвена база. Површината е изработена од концепт на боја, уметнички дизајн, со извонреден ефект на прикажување. Стилови на диверзии и исклучителни детали. Разновидност на стилови на декорација на мебел и може да се стават на најразлични места по волја.Материјал : Керамичен простор : Класификација на дневни часови : Вклучен е и рак-украси : Полу-Hand Made Apepearance Облик : Сè уште животна украс : Десктоп украсен пакет Вклучен : 1 * Декорации (освен украси, други предмети не се вклучени) Белешки : Поради различно осветлување и екран, бојата на предметот може да варира малку од сликата.

Особините