.

Космас 161-319BB четкан месинг кабинет за влечење-12-5/8 центри за дупки од инчи

Космас 161-319BB четкан месинг кабинет за влечење-12-5/8 центри за дупки од инчи

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Висококвалитетна четкана месинг финиш - конструкција на цврст челик Центри за дупки : 12-5/8 "(319мм). Целокупната должина : 14-1/8" - Ширина : 11/16 ". Бар Дијаметар : 9/16" - Проекција : 1-5/16 " Вклучени се полибагирани со 1 "завртки за монтирање. Производител : Cosmas MPN : 161-319 BB боја/финиш : четкан месинг Тип : Центри за влечење дупки/растојание : 12-5/8 "(319mm) Должина : 14-1/8" Ширина : 11/16 "Бар Дијаметар : 9/ 16 "Проекција : 1-5/16" Хардвер за монтирање : Вклучени се 8/32 Тема x 1 "Долги завртки.

Особините