.

Фиоката за раб од прсти од дрво од велрит се повлекува со завртки, влечења од 4 парчиња дрво, влечење со должина од 3 инчи од дрво од дрво од 3 инчи

Фиоката за раб од прсти од дрво од велрит се повлекува со завртки, влечења од 4 парчиња дрво, влечење со должина од 3 инчи

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Пакет, вклучувајќи : 4 парчиња влечење од дрво во должина од 77мм/3inch, 32мм/13inch Централно растојание, завртки се вклучени (ве молиме внимателно проверете ја големината на производот на сликата пред купувањето). Сигурен квалитет : Рачката за влечење е изработена од висококвалитетно дрво, кое е цврсто, силно, издржливо и мазно без закопчиња, обезбедува долг животен век. Рустикален дизајн : Донесува со едноставен дизајн во форма на дијаманти, влечењето на дрво има униформа текстура и мек тон, е природен и елегантен, додавајќи рустикална и атмосфера на фармата во вашиот дом. Лесно за инсталирање : Претходни дупки за монтирање за лесна и безбедна инсталација. Само треба да го усогласите копчето со дупката, а потоа да го затегнете преку завртката. Широка апликација : Дрвените рачки за влечење се погодни за врати, шкафчиња, гардероби, вардори, фиоки, кабинети за приказ, маси за кревет, ормани за чевли, плакари за машини за миење садови, кабинети за складирање храна или кој било друг мебел.

Особините