.

Cosidram мажи обични чевли со високи лекари утеха за одење патики чизми за машки

Cosidram мажи обични чевли со високи лекари утеха за одење патики чизми за машки

DEN 1.00

Стока
Достапно е за нарачката

Микрофибер Горниот горен микрофибер горниот за долготрајна удобност, супериорно амортизирање и високо враќање на енергијата; супериорниот квалитет на обичните патики обезбедува одлична дишење и флексибилна. Рачно изработено Оваа обична чевли е пар прецизно чевли со рачно зашиени, можат да издржат извртување и нема да ги деформираат и отпор на гребнатини за да ви дадат подобро искуство од неговата издржливост. Перница Интол Перница Интол може да ги заштити нозете од судир до тврда површина, зголемена издржливост и заштита на ролна на глуждот, исто така, да обезбеди одлична поддршка на лак и да ги лулка природните контури на стапалото. Анти-лизгање Овој пар чевли за одење се ергономски дизајнирани за да обезбедат одлична перница и удобност. Меката влошка го олеснува заморот на нозете, лесен гумен ѓон погоден за одење подолги периоди. Совети : 1 、 Ве молиме, не заборавајте да ја измерите должината на стапалото пред да купите наместо да купувате по навики. 2 、 Ве молиме, не заборавајте да не контактирате со нас за прв пат ако не сте задоволни или имате проблеми со тоа, ние ќе се справиме со тоа во рок од 24 часа. Уживајте во вашиот шопинг!. Горниот горен микрофибер горниот за долготрајна удобност, супериорно амортизирање и високо враќање на енергијата; супериорниот квалитет на обичните патики обезбедува одлична дишење и флексибилна. Рачно изработено Оваа обична чевли е пар прецизно чевли со рачно зашиени, можат да издржат извртување и нема да ги деформираат и отпор на гребнатини за да ви дадат подобро искуство од неговата издржливост.

Особините