.

Oncoft 2 Позиција 4 пина/6 пинови Електрична опрема со електрична енергија со прекинувач за прекинувач на светло со капаче за прекинувач за прекинувач на светло 250VAC/20A 12

Oncoft 2 Позиција 4 пина/6 пинови Електрична опрема со електрична енергија со прекинувач за прекинувач на светло со капаче за прекинувач за прекинувач

DEN 216.32

Стока
Достапно е за нарачката

Номинален напон : AC 16 A 250 V, AC 20 A 125 V Севкупна големина : 31 x 25 x 35mm/1,2 x 1*1. Големина на инсталацијата : 27 x 21mm/1. Користете : широко користени во разни уреди за домаќинство, фрижидери, електрични котли, диспензери за вода, микробранови печки, индустриски апликации, разни машински алати, грамофони, DI пронајдоци, итн. Боја во светла : црвена, жолта, сина, зелена , црна напон : AC 16 A 250 V, AC 20 A 125 Voverall Големина : 31 x 25 x 35mm/1,2 x 1*1.4 "(L*W*H) Големина на инсталацијата : 27 x 21mm/1,1 „X 0,8“ (L*W) користи : широко користени во разни уреди за домаќинства, фрижидери, електрични котелки, диспензери за вода, микробранови печки, индустриски апликации, разни машински алати, грамофони, DI пронајдоци, итн.

Особините