.

Бади за пиење на дедо, сите повод честитки, празни карти за белешки со коверти 4 ”x 6” роденденски сочувство благодарам

Бади за пиење на дедо, сите повод честитки, празни карти за белешки со коверти 4 ”x 6” роденденски сочувство благодарам

DEN 191.84

Стока
Достапно е за нарачката

♡ бисер хартија ♡ хартијата е изработена од сјај сличен на бисер, а квалитетот е многу добар. ♡ Оваа уметничка честитка не се мие, се препорачува сува крпа за чистење. ♡ Со асортиман на убави картички за избор, можете да ги купите нашите картички на големо за да можете да ги имате при рака за тие специјални прилики во текот на целата година. ♡ Овој пакет со најголемиот дел од премиум картички е сè што ви треба за да испратите срдечна порака до најблиските. Секоја картичка е изработена од густ картон што е лесно да се напише, и тие се празни внатре за да овозможат персонализирана нота. Нека квалитетот на нашите картички ја одразува вашата порака!. ♡ бисер хартија. ♡ хартијата е изработена од сјај сличен на бисер, а квалитетот е многу добар. ♡ Оваа уметничка честитка не се мие, се препорачува сува крпа за чистење. ♡ Со асортиман на убави картички за избор, можете да ги купите нашите картички на големо за да можете да ги имате при рака за тие специјални прилики во текот на целата година.

Особините