.

Црн подс дисплеј со 36 куки- 73 H x 21 Dia Inches

Црн подс дисплеј со 36 куки- 73 H x 21 Dia Inches

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Лесно прикажете многу видови на висина стока на оваа цврста решетка за вртење на жицата Карактеристики 6 независно ротирачки нивоа од 6 куки секоја (36 вкупни куки). 6,25 "Долги куки држат пакети за малопродажба до 7,5". Севкупни димензии : 73 "H x 21" дијаметар на вртење; 23 „x 23“ стапало. Максимална тежина на оптоварување - црна завршница. Кога ви треба дисплеј што ви овозможува да извадите многу производи со релативно мал простор за вселената, овој дисплеј со подот од 36 куки е сигурен дека ќе одговара на сметката. Се одликува со шест независно ротирачки нивоа кои секоја содржат шест куки кои мерат долги 6,25 ”. Овие куки се идеални за пакети со ширина до 7,5 ”, што го прави совршен за играчки, третмани или сезонски предмети како капи и нараквици. Овој дисплеј, како дел од серијалот Spinner со средна должност, ќе има до 75 фунти на малопродажна стока за да овозможи многу флексибилност на вашиот дисплеј.

Особините