.

Оди Мамо оди дизајни Минки Менување Рампа Покритие, Бела

Оди Мамо оди дизајни Минки Менување Рампа Покритие, Бела

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

минки Променете го вашето бебе во стил. Мека и пријатна. Совршено се совпаѓа со Нашите Вертикални Облоги За Безбедност на Морнарицата Аква. Прекрасната, супер-мека покривка за менување на подлогата убаво координира со нашите бели вертикални облоги.

Особините