.

Количка, челик, 6 кучиња. Ft, пневматски

Количка, челик, 6 кучиња. Ft, пневматски

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Опрема и материјали за чистење и чистење Земја на производство : Кина. Производител : Запад. Единица^Упатство за инструкции. Единица^Упатство за инструкции. Количка, табела материјал беспрекорен челик, капацитет 6 кучиња., Рачки од тврдо дрво, број на тркала 1, пневматски тип на тркала, 4,00/4,00-8, материјал за тркала, челик, тркала Дија., Ширина на тркалото 6 in.

Особините