.

Moteepi 16 Голф здолниште за женски тенис здолниште со 4 џебови со високи здолништа со атлетски скелети

Moteepi 16 Голф здолниште за женски тенис здолниште со 4 џебови со високи здолништа со атлетски скелети

DEN 479.68

Стока
Достапно е за нарачката

Надворешно : 78% полиестер, 22% спандекс Еластично затворање. 78% Полистер обезбедува одлични врвови на пот и брзи суви перформанси. 22% спандекс (ткаенина со висока лента) овозможува голем опсег на движење. Не-гледаните и лесни материјали ве одржуваат кул за време на обуката за тенис/голф. Високо и подебела еластична лента за половината ве држи добро; Внатрешното влечење останува цврсто. Дизајнот на задната линија на колкот рефлектира подобра фигура. Сплит страни за поголема подвижност. 4 безбедни џебови : 2 предни џебови за тениски топки, топки за голф; 2 џебови за грб за ракавици за голф, паметен телефон, пенкала. Внатрешните шорцеви со лесни мрежи ве одржуваат кул и удобни; БЕСПЛАТНИ-ФРОНСКИ СОРТИ Спречуваат чафе од вежба со висок интензитет за непречено и ласкаво вклопување. Надворешно : 78% полиестер, 22% спандекс. Еластично затворање. 78% Полистер обезбедува одлични врвови на пот и брзи суви перформанси. 22% спандекс (ткаенина со висока лента) овозможува голем опсег на движење. Не-гледаните и лесни материјали ве одржуваат кул за време на обуката за тенис/голф.

Особините