.

Објавувања без дрво Од Оул секогаш: Марк 12:30 Уметнички патник со двојно wallид со ладна чаша со еднократно слама, 16-унца

Објавувања без дрво Од Оул секогаш: Марк 12:30 Уметнички патник со двојно wallид со ладна чаша со еднократно слама, 16-унца

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Квалитетна 16 унца акрилик со двојна wallид со слама од еднократно користење БПА бесплатно и предлог 65 во согласност. За кондензација на ладни пијалоци само отпорни. Препорачано миење на рацете. Кул и инспиративни современи христијански дизајни од Керусо. Поздрав без дрво се стреми да ги користи најобичните материјали и можни процеси. Печатено и собрано во САД, честитки без дрвја, вештачки патник со двојни wallидови со двојна withидови со еднократно слама е живописно печатена со инспиративни, но кул Марк 12 : 30 Тематски современи христијански дизајни од Керусо и е одлична за секојдневна употреба. Затоа, може да се користи еднократно да се елиминира каква било хартија за еднократна употреба или отпад од чаша од стиропор. БЕСПЛАТНИ И БЕСПЛАТНИ И ДОГОВОР 65 Усогласени, оваа прекрасна и издржлива акрилна кул чаша доаѓа со еднократна слама, се спротивставува на кондензација и држи 16 унци од омилениот ладен пијалок; Се препорачува миење на рацете.

Особините