.

Рачна занаетчиска вежба за вежба за вежбање бит 10 парчиња/сет од триаголник M35 Triangle Shank HSS-Cobalt Cobalt Twist Drib Spiral Drill Bit

Рачна занаетчиска вежба за вежба за вежбање бит 10 парчиња/сет од триаголник M35 Triangle Shank HSS-Cobalt Cobalt Twist Drib Spiral Drill

DEN 252.32

Стока
Достапно е за нарачката

Прецизните вежби лесно можат да се користат на модели, скулптури, итн, Како занаетчиска вежба за секоја занаетчиска работа. Направено од кобалт материјал, силен и издржлив. Триаголната рачка е посилна и поудобна. Доаѓа со куфер за лесно складирање и носење. Добра алатка за дупчење дупки. Цврст и лесен, се врти супер непречено и лесно удира дупки. Дизајнот Чак овозможува многу брзи промени во малку.Прикација : Погоден за тенок метал, алуминиум, железо, агол челик, јаглероден челик, 304 не'рѓосувачки челик. Спецификација : Тип : 1мм М35 ТВИСТ ДРУГИМЕНСИ : 32 x 1mm / 1,26 "x 0.03" (должина x дијаметар) Количина : 10 парчиња /Постави : Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам! Бејл : 10 * Бит за вежбање со пресврт.

Особините

Type:
1mm M35 twist drill
Dimensions:
32 x 1mm / 1.26 x 0.03 (length x diameter)
Quantity:
10 pieces/set
Note:
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!
Bale:
10 * Twist drill bit :