.

Тетфорд 94216 Градска вода прирабница, поларно бело

Тетфорд 94216 Градска вода прирабница, поларно бело

DEN 1596.80

Стока
Достапно е за нарачката

Тип на производ : Автоматски додаток Количина на пакет : 1. Димензии на производот : 5.588 cms (l) x 11.938 cms (W) x 15,24 cms (H). Земја на потекло : Соединетите држави. Сликани компоненти. Сликани компоненти. Градска вода Пополнете w/пластично CV. Производот е овластен IAPMO, NSF, CSA & TEI. Димензии : Исечете го затемнето : 1-1/2 "Дија., Надворешно затемнето : 3" Дија. , Длабочина на садот : 3/4 ", Длабочина на вентилот : 1-11/16". Производот е исто така отпорен на влијание и сол на патот.

Особините