.

Cabilock Sake Carafe Carafe Јапонски стил Керамички сад за саксии шише за домашен ресторан

Cabilock Sake Carafe Carafe Јапонски стил Керамички сад за саксии шише за домашен ресторан

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Сакете кафе -кафе, млеко, чај, дух и други пијалоци, исто така, може да се уживаат со нашите мултифункционални мали керамички садови Заради карафе Откако ќе го искористите шишето за доброто, измијте ги со вода и оставете ги да се исушат во добро осветлен и воздушен простор. Сакета карафе изработена од керамички материјал со врвен квалитет, садот за доброто е безбеден, здрав и издржлив. Заради Carafe може да се користи за чајна забава, или исто како и домашната декорација, исто така може да биде подарок за празници за семејството и пријателите. Добро карафе одлично за забава на семејство или гости во вашиот дом, бар, ресторан или која било посебна прилика за пиење. Карактеристики- Боја : како што е прикажано . Материјал : Керамика . Капацитет : 180мл. Пакет, вклучувајќи- 1 x саксија.

Особините