.

Outvi 1PCS KCD3 прекинувач за напојување 15A/20A 125V/250V 3 Pin Rocker Switch Switch White's Clear Silicone водоотпорен Заштит на обвивката правоаголник

Outvi 1PCS KCD3 прекинувач за напојување 15A/20A 125V/250V 3 Pin Rocker Switch Switch White's Clear Silicone водоотпорен Заштит на обвивката

DEN 218.40

Стока
Достапно е за нарачката

Позиција : KCD3 On-Off 2 позиција Тип на акција : Заглавување. Напон/струја : AC 250 V/15 A 125 V/20 A. Боја : Зелена црвена сина жолта црна боја. Големина на монтирање : 27 mm x 10mm/1.09 "x 0,4" (L*W). Позиција : KCD3 On-Off 2 позиција. Тип на акција : Заглавување. Напон/струја : AC 250 V/15 A 125 V/20 A. Боја : Зелена црвена сина жолта црна боја. Големина на монтирање : 27 mm x 10mm/1.09 "x 0,4" (L*W). Спецификации : KCD3 POLES : SPSTPOSION : KCD3 ON-OFF 2 Позиција ФАКЦИЈА Тип : LATCHINGVOLTAGE/струја : AC 250 V/15 A 125 V/20 ACOLOR : Зелена црвена сина жолта боја на црната боја : 27 mm x 10mm/1.09 "x 0,4" (L*W) целосна големина : 31mm x 14mm x 35mm/1.2 "x 0,6" x 1,4 "(l*w*h) Извор на светлина : Ledmaterial : , Metal Packaging : 1 парчиња прекинувач +Силика гел водоотпорен капак.

Особините