.

50 парчиња метални нокти привлечни луксузни златни сребрени легури накит за нокти случајно мешан лак срце пеперутка маникир за нокти украси - украси за уметност -

50 парчиња метални нокти привлечни луксузни златни сребрени легури накит за нокти случајно мешан лак срце пеперутка маникир за нокти

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Боја : злато Количина : 50 парчиња. Големина : 8-14мм. Количина : 50 парчиња. Големина : 8-14мм. 50 парчиња метални нокти шарми луксузни златни сребрени легури накит за нокти Случајно мешан лак срце Пеперутка маникир за нокти Уметност Декорации Специфицирање : Тип на ставка : Стан за нокти Rhinestonespackage Вклучува : приближно 50 парчиња во пакет, рачно брои, случаен стил во пакет /Бонбони (мешавина форма) Бои : сребро или злато/како што е прикажано сликата : за DIY рачно изработено и uv-гел нокти Артматеријал : Метална легура на легура : Де-декорации за уметност на ноктите : Случајна форма : : 1. Ако имате, ве молиме, не двоумете се! . Ви благодариме за вашата посета, со среќа за двајцата !!! 8-14mmquantity : приближно 50pcs/bagtype : rhinestone & Decoration Model : JS030 Place Of Origin : Hefei Chinamatery : Metal Alloy Pattern : Bow Knot Butterfly Bear/Bownot/Rabbit/Candy (Mix Form) Име : Метал ноирски шарм луксуз на Charmsfeature-c : nails designfeature-b : Бисери за нокти : Декорација на ноктите.

Особините