.

Јапонски метални работи BSK02006 квадратна лажичка, мини, не'рѓосувачки челик, Јапонија

Јапонски метални работи BSK02006 квадратна лажичка, мини, не'рѓосувачки челик, Јапонија

DEN 701.12

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : ширина на лажичка x должина на лажичката 2,4 x 4,1 инчи (61 x 105 mm) Тежина : 7,1 мл (200 g). Материјал : 18-8 не'рѓосувачки челик. Направено во Јапонија. Големина : ширина на лажичка x должина на лажичката 2,4 x 4,1 инчи (61 x 105 mm). Тежина : 7,1 мл (200 g). Материјал : 18-8 не'рѓосувачки челик. Направено во Јапонија. Направено од отпорен на 'рѓа и хигиенски не'рѓосувачки челик. Одлично задржување на топлина, издржливост и отпорност на корозија.

Особините