.

Мажи дуксери случајни џемпери пулвер со џебна тренерка

Мажи дуксери случајни џемпери пулвер со џебна тренерка

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Затворање на чипка. Унисексната худи е изработена од полиестерски материјал. Ткаенината е лесна нега, без брчки, мека на допир, удобно и дише за носење. Худи со џебови за да ги задржите рацете топли или да ги носите вашите работи. Разновидно вклопување : вклопувањето е лабаво и погодно за која било форма на телото. Класичен стил на џемпер што може да се носи со најразлични дното. Совршен за секојдневен, секојдневен живот, спорт, работа, училиште, на отворено, патувања, одмори, специјална облека за забави. Класичните џемпери го формираат јадрото на вашата гардероба. Нови дизајни за худи, подароци за семејство и пријатели, дуксери за дуксери, одлични дуксери за училишни забави! Совршено за жени/мажи/девојчиња/момчиња, се надевам дека ви се допаѓа!. Добро дизајнираниот стил на кошулата со качулка ќе ве направи поуникатни. Моделот е убава и убава.

Особините