.

Зелена полица за полици, 23-5/8 L x 4-1/8 W x 4 h, Капацитет за волумен: 0,07 кубни ft

Зелена полица за полици, 23-5/8 L x 4-1/8 W x 4 h, Капацитет за волумен: 0,07 кубни ft

DEN 704.00

Стока
Достапно е за нарачката

✅ Ставка : Рака за полица ✅ Капацитет на тежина : 20 lb. ✅ Материјал : пластика. ✅ Боја : Зелена. ✅ Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. ✅ Ставка : Рака за полица. ✅ Капацитет на тежина : 20 lb. ✅ Материјал : пластика. ✅ Боја : Зелена. ✅ Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите држави. 30124 Грејн полица за полици, боја зелена, вклучува делители не, вклучува држач за етикета Да, материјална пластика, целокупна висина 4 во, целокупна должина 23 5/8 во, целокупна ширина 4 1/8 во, капацитет за тежина 20 lb, стационарна мобилност, г. , Број на слотови за дели 7, број на долги слотови за делител 0, број на кратки слотови за дели 7, број на делители 0, дијаметар на тркалото на рициново не е применлив, не се применуваат применливи применливи за прилагодување на делителот, Електростатско празнење Не, зачудувачки да, висина на Хопер 4 во.

Особините