.

Комплет за стартување на брич со 5 лопати унисекс за мажи и жени, 1 рачка и 8 касети, чаша, мазна бричење, бик Razors

Комплет за стартување на брич со 5 лопати унисекс за мажи и жени, 1 рачка и 8 касети, чаша, мазна бричење, бик Razors

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

Solux, помалку долари : Usrazors од BIC е врвен унисекс брич и за мажи и за жени, дизајниран да ви ги избричи лицето и телото Дајте ви пет : 5 Флексибилни сечила со лесна за плакнење обезбедуваат ултра-близок бричење и на фино и груба коса. Лизгајте се во нешто удобно : Нашата лента за подмачкување е нанесена со алое и витамин Е, што ви дава мазен слајд и помалку иритација. Добијте зафат на нашата рачка : висококвалитетна, метална рачка што не е лизгање со текстурална зафат нуди контрола под кој било агол. Главата за вртење се прилагодува на контурите на вашето тело. Liveивејте на работ : Секој брич има сечило за јадење што е идеално за прецизно бричење на тврдо дострелни области (странични изгореници, под носот, бикини линија). Направено со пакување хартија што може да се рециклира. Solux, помалку долари : Usrazors од BIC е врвен унисекс брич и за мажи и за жени, дизајниран да ви ги избричи лицето и телото. Дајте ви пет : 5 Флексибилни сечила со лесна за плакнење обезбедуваат ултра-близок бричење и на фино и груба коса. Лизгајте се во нешто удобно : Нашата лента за подмачкување е нанесена со алое и витамин Е, што ви дава мазен слајд и помалку иритација. Добијте зафат на нашата рачка : висококвалитетна, метална рачка што не е лизгање со текстурална зафат нуди контрола под кој било агол. Главата за вртење се прилагодува на контурите на вашето тело. Liveивејте на работ : Секој брич има сечило за јадење што е идеално за прецизно бричење на тврдо дострелни области (странични изгореници, под носот, бикини линија).

Особините