.

ISN FMCFHT0101 4 ПИЛ ПЕРОТ СЕТ

ISN FMCFHT0101 4 ПИЛ ПЕРОТ СЕТ

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Лесен и лесен за употреба Лесен и лесен за употреба. Карактеристики и придобивки од 4 парчиња Piler Set вклучува 8 "Универзален, 6" долг нос, лизгачки спој и дијагонала што го прават овој сет добар додаток на сите алатки за повеќекратни стилови за широк спектар на употреба и апликации Ергономска мека зафатна рачка на Ford за зафаќање на моќност Направено од јаглероден челик лесен и лесен за употреба гаранција за гаранција за живот : гаранцијата за живот не опфаќа злоупотреба.

Особините