.

Каролина богатство на стаорец Териер Божиќно порибување, 11 x 18, разнобојно

Каролина богатство на стаорец Териер Божиќно порибување, 11 x 18, разнобојно

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

100% полиестер Направено во нас. Машина за перење. Трајно обоена и избледена отпорна. Табулаторот за закачување е зашиена во горниот дел од порибувањето. Мери приближно единаесет инчи широк и високи околу 18 инчи. Гордо направено во САД.

Особините