.

20 парчиња 3мм*28мм цилиндричен игла за иглички игла за иглички иглички Позиционирање на иглички отпорни на корозија, мазен лежиште челик

20 парчиња 3мм*28мм цилиндричен игла за иглички игла за иглички иглички Позиционирање на иглички отпорни на корозија, мазен лежиште

DEN 1252.80

Стока
Достапно е за нарачката

Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 T Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. Тип на ставка : Даул. Дијаметар на пин * Специфики за должина на пинот : Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 TDIY Снабдувања : Дрво работење на дрво : Не -Оригин : Мајнленд Чинаим Тип : Даул.

Особините