.

Tehaux 4PCS компатибилни часовници за часовници Декоративни прстени за рачни ленти за часовници за часовници Орнаменти шарм за рачен лента уникатен подарок

Tehaux 4PCS компатибилни часовници за часовници Декоративни прстени за рачни ленти за часовници за часовници Орнаменти шарм за рачен

DEN 139.04

Стока
Достапно е за нарачката

Лесен за употреба : Овие јамки за декоративни прстени за часовници се многу лесни за да се стават и да се соблечат Методот за користење едноставно, нема да ви одземе премногу време, можете да купите со мир на умот. Уникатен подарок : уникатен подарок за членовите на вашето семејство, пријатели, роднини и колеги за да споделат забава со нив. Долг сервисен живот : Декоративниот прстен за часовници е направен од внимателно материјали и има долг животен век. Неговиот уникатен и исклучителен дизајн го прави вашиот часовник да изгледа помоден и убав. Совет : Не ви треба честа замена на опсегот на часовници, само ставете ја јамката на вашата лента, гледате променет изглед. Повеќе индивидуала : Тие би можеле да одговараат на широк опсег на часовници за да го направат вашиот часовник повеќе индивидуален. Лесен за употреба : Овие јамки за декоративни прстени за часовници се многу лесни за да се стават и да се соблечат. Методот за користење едноставно, нема да ви одземе премногу време, можете да купите со мир на умот. Уникатен подарок : уникатен подарок за членовите на вашето семејство, пријатели, роднини и колеги за да споделат забава со нив. Долг сервисен живот : Декоративниот прстен за часовници е направен од внимателно материјали и има долг животен век. Неговиот уникатен и исклучителен дизајн го прави вашиот часовник да изгледа помоден и убав. Совет : Не ви треба честа замена на опсегот на часовници, само ставете ја јамката на вашата лента, гледате променет изглед. Повеќе индивидуала : Тие би можеле да одговараат на широк опсег на часовници за да го направат вашиот часовник повеќе индивидуален.

Особините