.

Таблет компјутер футрола кутија компатибилен со Kindle Fire 7, Tri-Fold Smart Tablet Case, тврда компјутерска обвивка Slim Slim Case Multi- Viewing Angles стои тврдо обвивка за фолио, автоматско спи

Таблет компјутер футрола кутија компатибилен со Kindle Fire 7, Tri-Fold Smart Tablet Case, тврда компјутерска обвивка Slim Slim Case

DEN 412.96

Стока
Достапно е за нарачката

Фолчот на таблет компјутер служи како заштитна покривка дизајнирана да го заштити уредот од надворешно оштетување Може да помогне во зачувувањето на долговечноста и изгледот на таблетниот компјутер. 【Компатибилност】 Само дизајниран компатибилен со таблетот Kindle Fire 7 (2022). Белешка : Не одговара компатибилен со други модели, проверете го бројот на моделот на задниот дел од таблетот пред да купите. 【Поддршка за прилагодување на штандот】 Заштитна таблета за преклопување на таблети, може да го поддржува таблетот, мулти-агол, да гледа телевизија или студијата како што сакате. Две слотови за штанд обезбедуваат стабилно и цврсто прилагодливо според вашите потреби оптимално искуство за гледање. 【Ултра тенок и лесен компјутер, докажан со шок-доказ за шок, сеопфатна заштита, сеопфатна заштита компатибилна со вашата компатибилна со таблетот. Ја штити вашата таблета од гребнатини, шокови, прашини, капки или какви било други дневни штети. Пресекувањата на преносот овозможуваат лесен пристап до сите копчиња, оставете го вашиот таблет да се вклопи во случајот. 【Ultra тенок и лесен】 Ултра тенок и лесен дизајн на тврда обвивка додава минимален рефус, а замрзнатото задно покритие го зголемува триењето за да спречи паѓање, додека го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини. Не само што е лесно да се носи, но исто така го штити и вашиот добро таблета. Фолчот на таблет компјутер служи како заштитна покривка дизајнирана да го заштити уредот од надворешно оштетување. Може да помогне во зачувувањето на долговечноста и изгледот на таблетниот компјутер. 【Компатибилност】 Само дизајниран компатибилен со таблетот Kindle Fire 7 (2022). Белешка : Не одговара компатибилен со други модели, проверете го бројот на моделот на задниот дел од таблетот пред да купите. 【Поддршка за прилагодување на штандот】 Заштитна таблета за преклопување на таблети, може да го поддржува таблетот, мулти-агол, да гледа телевизија или студијата како што сакате. Две слотови за штанд обезбедуваат стабилно и цврсто прилагодливо според вашите потреби оптимално искуство за гледање.

Особините