.

Вел дрво пулпа од памучна чинија, мрзливо партал, самостојно партал за детергент, не ткаени кујнски чистење неткана ткаенина што не е лесно да се обои

Вел дрво пулпа од памучна чинија, мрзливо партал, самостојно партал за детергент, не ткаени кујнски чистење неткана ткаенина што не е лесно

DEN 908.80

Стока
Достапно е за нарачката

Памук, неткаен Платното за чистење на кујната за еднократна употреба е изработена од 100% природно влакно, кое е еколошки и биоразградливо. Апсорбира вода и масло, е издржлива и трае подолго од обичните хартиени крпи, и може да се користи за бришење на садови, таблети, итн. Големината на нашата крпа за чистење за еднократна употреба е 9,8*9,8 инчи, а секоја ролна содржи 50 Листови, што е лесно за чување. Многу погодни за кујни, простории за живеење, канцеларии, стакло, автомобили, итн. Решајте ги вашите грижи за миењето на ткаенините постојано и направете го вашиот дом почист и санитарна. Категорија на производи : Затегнување за чистење за еднократна употреба : Белез : 25*25смматеријал : Не ткаени ткаенини : Влажна и сува, апсорпција на вода, анти-нафта и деконтаминација.

Особините