.

Абразивни алатки за полирање Додатоци за алатки за мелење на тркала за мелење ротационо алатка за обработка на дрво 10

Абразивни алатки за полирање Додатоци за алатки за мелење на тркала за мелење ротационо алатка за обработка на дрво 10

DEN 957.60

Стока
Достапно е за нарачката

Погодни за вашите потреби за полирање, овие тркала за полирање се погодни за чистење на метални површини, мелење, отстранување на прашина, дебагирање, полирање, соблекување остатоци и отстранување на оксиди Големина на држачот на алатката : 3,0мм. Дијаметар : 12мм. Грануларност : 80#/ 120#/ 240#/ 400#/ 600#. Големина : 12мм. Идеално за полирање на накит или други цели за обработка на метали, Снабдувања : Метал ОбработкаТип : Мелење PADIS_CUSTOMIEN : Големина на држачот на Ноул : 3.0 MMDiameter : 12mmgranularity : 80#/ 120#/ 240#/ 400#/ 600#Пакување : 20 PCS/ BAGSIZE : 12mm.

Особините