.

Toyvian 1 Поставете врвни борбени диск за рожби на дискот за деца во затворен простор за деца врвови на деца играчки стрес -стрес -олеснувач пластична предучилишна уста

Toyvian 1 Поставете врвни борбени диск за рожби на дискот за деца во затворен простор за деца врвови на деца играчки стрес -стрес -олеснувач

DEN 217.12

Стока
Достапно е за нарачката

пластика Забавни играчки : Брзата ротација може да покаже различни визуелни ефекти на децата и нивната координација на рачно око. Борба против врвови : Gyro Toy може да биде добар избор за подароци за вашите деца, ќе им се допадне многу. Детски Божиќни играчки : Децата Gyro Toy е направена од убав материјал, што може да биде за некое време. Награда во училницата : Испратете ја оваа интересна играчка на вашите деца како подарок, правејќи ги среќни секој ден. Рачно управувана играчка за летање : Направете ги вашите деца да ги држат компјутерската игра и мобилниот телефон и да ја играат смешната играчка. Список на пакети 1 x база 4 x gyros 4 x Владетели Карактеристики -Кактурирани : А разновидна боја на Gyro Gyro -големина : 31.38x1 Детска Божиќна играчка. -Материјал : Пластично Божиќно порибување -Комбинирајте забава и вежбање во целина, промовирајќи ја способноста за координација на децата за деца за деца. -Најте ги вашите деца да останат настрана компјутерска игра и мобилен телефон и да ги играат спортските играчки за смешни играчки за мали деца. -Серо играчката може да биде добар избор за подароци за вашите деца, ќе им се допадне многу момчиња игри.

Особините