.

WYFDP шрафцигер постави 66 во 1 прецизен шрафцигер постави мултитулни битови за алатката за поправка на мулти-функција на завртки

WYFDP шрафцигер постави 66 во 1 прецизен шрафцигер постави мултитулни битови за алатката за поправка на мулти-функција на завртки

DEN 4892.32

Стока
Достапно е за нарачката

Клучната позиција Користете висококвалитетен CR-V материјал, целиот е издржлив : Поле за продолжување што е опремен може лесно да реши неколку тесни области Алатката е опремена со силна магнетна анти-лизгачка рачка, која се согласува со ергономскиот изглед. Со дизајнирање на отпечаток против отпуштање на прсти, тој е опремен со силен магнетски конектор што ви го отежнува да се ослободите од вашите раце додека сте во употреба и може да се користи за шрафцигерите. Производот е опремен со различните типови завртки, H4 и H6.3, што ќе ви овозможи да се промените според барањето, а операцијата е едноставна и брза. Пластичен дизајн, силен отпор на паѓање, нов прекинувач за притисок, силен и убав. Клучната позиција Користете висококвалитетен CR-V материјал, целиот е издржлив : Поле за продолжување што е опремен може лесно да реши неколку тесни области. Алатката е опремена со силна магнетна анти-лизгачка рачка, која се согласува со ергономскиот изглед. Со дизајнирање на отпечаток против отпуштање на прсти, тој е опремен со силен магнетски конектор што ви го отежнува да се ослободите од вашите раце додека сте во употреба и може да се користи за шрафцигерите. Производот е опремен со различните типови завртки, H4 и H6.3, што ќе ви овозможи да се промените според барањето, а операцијата е едноставна и брза. Пластичен дизајн, силен отпор на паѓање, нов прекинувач за притисок, силен и убав. Тип : Setfeatures на шрафцивер : Мултифункционална материјал : Chrome vanadium легура Steelsystem : Metricthe Key Позиција Употреба со висок квалитет CR-V материјал, целиот е издржлив : Полскиот пол што е опремен може лесно да реши неколку тесни површини.

Особините