.

БСН 65361 Клипови за врзување - Родител

БСН 65361 Клипови за врзување - Родител

DEN 1.33

Стока
Достапно е за нарачката

Обоени клипови за врзивно средство за преклопување нудат моќен зафат за да се одржат големи куќи на документи Никел-позлатени жичани раце брзо се склопуваат во предните и задните позиции. Клиповите се изработени од не'рѓосувачки челик и доаѓаат во мека пластична када. Избраните бои вклучуваат зелена, црвена, сина, бела и сенф.

Особините