.

Anbee Ronin RS 3 Mini Case Case, преносна торба за рамо, патувајќи тврда обвивка, компатибилна со DJI Ronin RS3 Mini рачен стабилизатор на 3-оски гимбал

Anbee Ronin RS 3 Mini Case Case, преносна торба за рамо, патувајќи тврда обвивка, компатибилна со DJI Ronin RS3 Mini рачен стабилизатор

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

Компактен случај за носење за DJI Ronin Rs 3 Mini рачен џимбал Голем капацитет, одличен за џимбално носење и дневно складирање!. Цврста обвивка со внатрешна лента за обликување на Ева со едно парче, прецизно вклопување, доказ за шок и ги штити вашите мини РС 3 и неговите додатоци од вдлабнатини и гребнатини. Складирање достапно за гамбал, статив, плоча за брзо ослободување, оригиналниот случај на микрофон, кутија за полнење со микрофон, приемник за микрофон и предавател; Горниот џеб на мрежата може да складира кабли, адаптер за мобилни телефони, микробранови за ветерници и други мали додатоци. Изработено од ткаенина од снегулка од висока класа, најлон и Ева, издржлив и доказ за шок; Со удобна рачка и прилагодлива лента за рамо, може да се користи како чанта или торба за рамо. Висококвалитетни патенти со двоен пат, мазни и издржливи за употреба. Доаѓа со прилагодлива лента за рамо, може да се користи како единечна торба за рамо или чанта, удобна и удобна за употреба.

Особините