.

Подароци за рамка за девојки, јас засекогаш и секогаш ќе бидам твоја, романтични подароци за Денот на вineубените за девојка од момче, девојки роденденски подароци з?

Подароци за рамка за девојки, јас засекогаш и секогаш ќе бидам твоја, романтични подароци за Денот на вineубените за девојка од момче,

DEN 256.00

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : Големината на рамката за слика е : 10 x 8 инчи, погодна за поставување 4 x 6 инчи фотографии Материјал : Трајно рустично дрво, погодно за кој било стил на домашен или канцелариски декор. Приказ : Рамката на сликата може да се обеси на wallидот со закачалки за пила или обесени на wallидот со јаже. Исто така, во можност да застанете на масата со прилагодлив удар. Дизајн : Лесно отворање на јазичињата на задниот дел обезбедува лесно менување на фотографии и тесно затворање, обезбедувајќи дека фотографиите се заштитени од бледнее, прашина, вода. Подарок : богатство на богатство засекогаш, потсетувајќи нè на оние непроменливи чувства и lovesубов. Совршено како подарок за роденден, Божиќ, дипломирање и многу повеќе. Големина : Големината на рамката за слика е : 10 x 8 инчи, погодна за поставување 4 x 6 инчи фотографии. Материјал : Трајно рустично дрво, погодно за кој било стил на домашен или канцелариски декор. Приказ : Рамката на сликата може да се обеси на wallидот со закачалки за пила или обесени на wallидот со јаже. Исто така, во можност да застанете на масата со прилагодлив удар. Дизајн : Лесно отворање на јазичињата на задниот дел обезбедува лесно менување на фотографии и тесно затворање, обезбедувајќи дека фотографиите се заштитени од бледнее, прашина, вода.

Особините