.

Батеријата на Takasho LGB-ML20AM управувано со ситно осветлување, 20 светилки, возрасни мулти

Батеријата на Takasho LGB-ML20AM управувано со ситно осветлување, 20 светилки, возрасни мулти

DEN 383.36

Стока
Достапно е за нарачката

Земја на потекло : Кина Environmentивотна средина на употреба : Надворешно и затворено. LED количина : 20 светилки / LED бои : пастелно сино, пастелно розово, пастелно зелено, виолетова. Батерии : Батерии (продадени одделно) AA 1. Време на осветлување : околу 90 часа постојано *кога користите алкални батерии *кога се осветлуваат 6 часа на ден (околу 15 дена). Земја на потекло : Кина. Environmentивотна средина на употреба : Надворешно и затворено. LED количина : 20 светилки / LED бои : пастелно сино, пастелно розово, пастелно зелено, виолетова. Батерии : Батерии (продадени одделно) AA 1. Време на осветлување : околу 90 часа постојано *кога користите алкални батерии *кога се осветлуваат 6 часа на ден (околу 15 дена). Мала и симпатична микро LED светло.

Особините