.

CRZ YOGA Women'sенски Pima Памук тренинг со кратки ракави кошули лабава култури врвови салата маица пушачки руменило мали

CRZ YOGA Women'sенски Pima Памук тренинг со кратки ракави кошули лабава култури врвови салата маица пушачки руменило мали

DEN 320.00

Стока
Достапно е за нарачката

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Екстра долга главна памук, дише и пријателски за кожата. Отпорен на пилинг, кавга и брчки. Помек и измазнет од конвенционалниот памук. Одржување на формата и во боја по миењето. 92% PIMA памук, 8% спандекс. 92% PIMA памук, 8% еластан. Повлечете го затворањето. Супер мека и ткаенина што е пријателска со кожата, лесна и дише за максимална удобност. Опуштено вклопување, исечена должина : седи на половината, пристојно го покрива вашето тело. Класичен висок врат на екипажот, лабавиот дизајн ви овозможува целосен опсег на движење без ограничување. Основни култури со стилот на атлетизност што добро се спарува со вашите панталони со високи половини, хеланки, шорцеви.

Особините