.

MAG 520 W3 4K HDR, вграден двоен опсег 2.4G/5G WiFi, HDMI кабел

MAG 520 W3 4K HDR, вграден двоен опсег 2.4G/5G WiFi, HDMI кабел

DEN 1551.84

Стока
Достапно е за нарачката

Cortex-A53, Quad-core Arm Cortex-A53, 1900 MHz Amlogic S905 X2 чипсет, 1 GB RAM меморија, 4 GB EMMC, HDMI 2.0, поддржува 4 K, HEVC H.265 и HDR, 8 канали Dolby Digital Plus звук. 25% помоќни од претходната генерација MAG 424 W3. Уредот има модул 2 T2 R AC Wi-Fi. Тој нуди до 100 Mbps во режим од 2,4 GHz и до 550 Mbps во режим 5 GHz. Исто така, има вградена порта од 100 Mbps Ethernet. 100% автентична кутија од Инфомир со холограмот на дното. Само хардвер, не е вклучена претплата. Не целата услуга го поддржува овој нов модел. Ве молиме, потврдете со вашиот провајдер пред да купите. Cortex-A53, Quad-core Arm Cortex-A53, 1.900 MHz Amlogic S905 X2 чипсет, 1 GB RAM меморија, 4 GB EMMC, HDMI 2.0, поддржува 4 K, HEVC H.265 и HDR, 8 канали Dolby Digital Plus звук. 25% помоќни од претходната генерација MAG 424 W3. Уредот има модул 2 T2 R AC Wi-Fi. Тој нуди до 100 Mbps во режим од 2,4 GHz и до 550 Mbps во режим 5 GHz. Исто така, има вградена порта од 100 Mbps Ethernet. 100% автентична кутија од Инфомир со холограмот на дното.

Особините