.

Ренесансен свиток од Рид и Бартон Стерлинг Сребрена Бери Лажица 9 1/8 “

Ренесансен свиток од Рид и Бартон Стерлинг Сребрена Бери Лажица 9 1/8 “

DEN 1377.60

Стока
Достапно е за нарачката

Состав : Стерлинг сребро Производител : Рид и Бартон. Состав : Стерлинг сребро. Производител : Рид и Бартон. Ренесансен скролувач од Рид и Бартстерлинг Сребрена Бери Лажица 9 1/8 Во образецот ренесансен свиток од Рид и Бартон. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

Особините