.

Комбинација на завртки за завртки Kekeyang M4M5M6M8 со висока јачина на главата шестоаголник на завртката за завртки за завртки за завртки за завртки за завртки

Комбинација на завртки за завртки Kekeyang M4M5M6M8 со висока јачина на главата шестоаголник на завртката за завртки за завртки за завртки за

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржливост, со што асортиманот на завртките е поцврст, отпорен на 'рѓа, отпорен на абење Нема загадување, без ослободување на токсични материи, заштита на животната средина, нетоксично и без загадување. , отпорност на киселина, отпорност на кршење и. Не е лесно да се 'рѓа, без' рѓа во влажна околина, силна отпорност на оксидација. Има предности на цврстина, издржливост, голема јачина и нема деформација. Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржливост, со што асортиманот на завртките е поцврст, отпорен на 'рѓа, отпорен на абење. Нема загадување, без ослободување на токсични материи, заштита на животната средина, нетоксично и без загадување. , отпорност на киселина, отпорност на кршење и. Не е лесно да се 'рѓа, без' рѓа во влажна околина, силна отпорност на оксидација.

Особините