.

Пакет Алсоннербај - Полици со лебдечки агол

Пакет Алсоннербај - Полици со лебдечки агол

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Декоративна wallидна полица : Овие полици ќе изгледаат одлично во сите празни агли што зголемуваат повеќе простор за складирање и ја прават вашата соба уредна и организирана Практични полици за складирање : Обезбедете доволно простор за чување шишиња и садови за зачини во кујната; Исто така, се користат како полици за бања за да се организираат тоалети и крпи. Полици со природно дрво : Полиците поставени со 4 -тина wallидови се со мала тежина, сепак цврсти. Тие изработија од трајно дрво на Паулоунија и можат да држат до 35,2 фунти. Лесно за склопување - Нашите аголни полици се лесни за собирање и монтирање со сите потребни хардвер вклучени - Димензии на производот : 7,87 L * 7,87 W * 42,24 ч во инчи. Креативни полици за виси - одлично декоративно решение за предизвикувачки wallидни простори, исто така пристоен избор за подароци за семејство, пријател во роденден, годишнина, фестивал, движење и многу повеќе.

Особините