.

Тефиохен Глинени Монистра 6000 ПАРЧИЊА Комплет За Изработка на Нараквици, 24 Колофори Растојание Хеиши Мониста Рамни Тркалезни Полимерни Мониста за Изработка На Нак?

Тефиохен Глинени Монистра 6000 ПАРЧИЊА Комплет За Изработка на Нараквици, 24 Колофори Растојание Хеиши Мониста Рамни Тркалезни

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

?®Со Повеќе Сјајни Елементи, Комплетот е ПомодеренКомплетот За изработка На нараквици Тефиохен доаѓа со повеќе уникатни додатоци, како што се испукани монистра, шестоаголни монистра во две бои, мали приврзоци од школка и 2 вида нови попрскани монистра. Овој комплет од глинена мушка ви овозможува да креирате елегантен накит во судски стил. Ако сте мода и сакате вашата мала принцеза да развие чувство за стил, овој комплет за правење нараквици е совршен избор. ?●Комплет За Правење нараквици●комплетот за изработка на нараквици вклучува ножици и 2 ролни ЕЛАСТИЧНО јаже ОД 8 ММ, не треба да купувате други додатоци, имаме се што ви треба. Комплетот на нараквица вклучува и 4800 полимерни глинени монистра во 24 бои, монистра од 200 букви, 80 монистра од пукнатини, 80 шестоаголни двобојни мониста, 60 бисери, приврзоци од 15 школки, 5 комплети жица за уши и обетки, 10 златни ѕвезди, 10 златни срца, 10 златни морски ѕвезди, 6 бели школки. Има премногу за пишување, сѐ на сликата. ?€Исклучителна Кутија За Подароци●комплетот за изработка на нараквици од мониста На нашата девојка доаѓа со прекрасна кутија за подароци, нема потреба да купувате дополнителна обвивка за подароци. Одличен подарок за 8-ми, 9-ти, 10-ти, 11-ти, 12-ти роденденски девојки, Забавен Божиќ. Дозволете им на вашите деца да имаат одлично време за играње со пријателите на нивните родендени или Божиќ. ?● Не Само Комплет За Правење нараквици. Со комплетот за мушка од полимерна глина за пријателство, можете да направите накит од рамна глинена мушка со вашите деца за време на празниците, да го зголемите сврзувањето родител-дете, да го држите вашето дете подалеку од електроника и да ја подобрите моќта на имагинацијата на вашите тинејџери, перцепцијата на бојата и концентрацијата. Комплетот За Монистра Од Полимерна Глина Со 24 Бои може да направи нараквици, ѓердани, обетки и глуждови и може да биде значаен подарок за семејството и пријателите на разни фестивали. ?Quality Collitement Qualy meads се рачно изработени, па затоа е нормално да се најде мала разлика во дебелината.

Особините