.

Yuyuy Англиски бик Териер Божиќна порибна декорација на одмор камин виси чорап 18 инчи чорапи

Yuyuy Англиски бик Териер Божиќна порибна декорација на одмор камин виси чорап 18 инчи чорапи

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи. Совршено за виси на камин, скалила за скалила, новогодишни елки, wallsидови, прозорци за продавници, спална соба за деца, исто така погодна за декорација за семејни прослави, училишта, училници, клубови, канцеларии, ресторан, хотел, бар, итн. Во оваа празнична сезона! . Божиќните чорапи му даваат на тој дополнителен допир на декор за одмор. Како и омилениот зимски џемпер, овој Крипс чорап Божиќ ќе ја обвитка вашата мантија во топлина. Манжетните имаат мрежење за виси. Машината за миење на рацете што се мие, не бели. (Обично пристигнува во рок од 7-15 дена од пратката). Топлите бои носат топли мисли за празниците во нашата нова колекција за порибување. Кога е ладно надвор и вие само сакате да се спуштите, знаете дека Божиќ доаѓа и време е да ги подготвите подароците. Нашите персонализирани чорапи се украсени со апликации на вашите омилени празнични ликови.

Особините